3 топ найчарівніших фільмів

навколо фільму

Фільм, який також називають фільмом, рухомим фото, знімком із переміщенням, фотографією чи навіть фотоігрою, насправді є роботою естетичної майстерності, яка імітує досвід, а також взаємодіє поняття, історії, розуміння, відчуття, чарівність чи навіть навколишнього середовища з використанням переміщуючих картинок. Зазвичай ці зображення проходять разом із шумом, а також, набагато рідше, різними сенсорними стимуляціями. Слово «кінотеатр», скорочене для кінематографії, насправді часто використовується для опису кіновиробництва, а також кіноринку, а також для тонкого ремесла, яке є результатом цього.

.Очевидний рух на дисплеї насправді є наслідком того, що естетичне відчуття не може розрізнити приватні зображення в широкосмуговому режимі, тому сприйняття зображень змішується разом із темними періодами, а також фактично пов’язане одне з одним, створюючи враження одна картина з переїздом. Аналогічний оптичний саундтрек (візуальне аудіо промовлених фраз, пісень, а також різноманітних інших шумів) працює вздовж частини фільму, спеціально для неї запланованої, а також не прогнозованої. Сучасні фільми зазвичай повністю електронні з усією процедурою виготовлення, показу та розповсюдження.

саме тому це насправді один із найчарівніших фільмів

1. Кримінальне чтиво (1994)

Спосіб життя 2 натовпних вбивць, бойовика, гангстера, а також його дружини, а також групи ресторанних бандитів переплітаються в 4 історіях спокути та фізичної жорстокості. «Кримінальне чтиво» — це похмурий смішний кримінальний фільм Сполучених Штатів 1994 року, написаний і керований Квентіном Тарантіно, який розробив його разом з Роджером Евері. У головних ролях Джон Траволта, Семюел Л. Джексон, Брюс Вілліс, Тім Рот, Вінг Реймс, а також Ума Турман розповідають про низку кримінальних злочинів у Лос-Анджелесі. Заголовок описує публіцистичні видання, а також книги про кримінальні злочини, які були відомі в середині 20-го сторіччя, зрозумілі завдяки різкій дискусії та фізичній жорстокості. Тарантіно створив «Кримінальне чтиво» в 1992 і 1993 роках, об’єднавши сцени, які Евері спочатку написав для «Справжнього кохання» (1993). Його власна історія відбувається далеко від хронологічної покупки.

2. Без темних тридцяти (2012)

Хроніка десятирічного пошуку терориста-новатора Аль-Каїди Усами. Контейнер упакований після нападів у вересні 2001 року, а також його загибель у руках Групи 6 військово-морських сил S.E.A.L.s у травні 2011 року.

Ніяких темних тридцяти — це американський трилер 2012 року, знятий через Кетрін Бігелоу, а також написаний через Мера Боала. У фільмі драматизується майже десятилітнє всесвітнє полювання на Усаму Контейнер Пекеда, новатора терористичної системи Аль-Каїда, після нападів 11 вересня. Це полювання призвело до прориву його субстанції в Пакистані, а також рейду збройних сил, де контейнер Packed був фактично знищений 2 травня 2011 року. Джессіка Честейн знаменитості в ролі Майї, уявного експерта ЦРУ, разом з Джейсоном Кларком, Джоелом Еджертоном, Реда Катеб, Мезур Солід, Джеймс Гандольфіні, Кайл Чендлер, Стівен Діллейн, Кріс Пратт, Едгар Рамірес, Прайс Фарес, Дженніфер Еле, Джон Барроумен, Мер Дюпласс, Гарольд Перріно, а також Хонест Грілло в допоміжних функціях. Насправді його створили Боал, Бігелоу, а також Меган Еллісон, а також окремо профінансовано через Еллісона Annapurna Photos.

3. Арго (2012)

Діючи за угодою з голлівудським продюсером, який шукає місце для науково-фантастичного фільму, представник ЦРУ запроваджує шкідливу процедуру для порятунку 6 американців у Тегерані під час дилеми із заручниками в Ірані в 1979 році.

«Арго» — це американський історичний драматизований трилер 2012 року, знятий Беном Аффлеком. Сценарій, складений Крісом Терріо, був фактично скоригований із резерву 1999 року того самого лейблу завдяки співробітнику U.S. Main Knowledge Company Тоні Мендезу, його мемуарам The Grasp of Camouflage, а також короткій публікації Wired від Джошуа Бірмана , «Фантастична відпустка: саме те, як ЦРУ використало фальшивий науково-фантастичний фільм для порятунку американців, що прийшли з Тегерана» (2007). У фільмі розповідається про «Канадський каперс», через який Мендес врятував 6 американських дипломатів, які прибули з Тегерана, Іран, під час зйомок науково-фантастичного фільму про дилему заручників в Ірані в 1979-1981 роках. Фільм із Аффлеком у ролі Мендеса, а також Брайаном Кренстоном, Аланом Аркіним і Джоном Гудманом у ролі супровідників, був фактично запущений в Єдиних умовах 12 жовтня 2012 року. Фактично його створили Гів Хеслов, Джордж Клуні та Аффлек.